KAFETERIA.PL Lashboost Mascara z serum do rzęs, czyli produkt, który bezpiecznie regeneruje zniszczone rzęsy - INSTALASH

KAFETERIA.PL Lashboost Mascara z serum do rzęs, czyli produkt, który bezpiecznie regeneruje zniszczone rzęsy

 

Każda z nas marzy o gęstych, mocnych i pięknych rzęsach, często jednak ich kondycja pozostawia wiele do życzenia. Niekiedy dzieje się tak na skutek ich regularnego przedłużania, a czasem wynika to po prostu z ich naturalnych właściwości.

 

Zacznijmy od tego, że na kondycję rzęs wpływa kilka czynników, w tym przede wszystkim zmiany zachodzące w naszym organizmie oraz niewłaściwa pielęgnacja. Przy tym bardzo często słabe i zniszczone rzęsy są efektem uszkodzeń mechanicznych.

Dobra wiadomość jest jednak taka, że na rynku mamy bardzo dobre preparaty do pielęgnacji rzęs, dzięki którym w szybki i łatwy sposób znacznie poprawimy ich kondycję, a jednym z nich jest tusz do rzęs z odżywką na porost rzęs LASHBOOST MASCARA INSTALASH. Tego typu kosmetyki funkcjonalne cieszą się coraz większą popularnością. I nic w tym dziwnego, bowiem aplikując jeden kosmetyk, zyskujemy piękne i efektowne rzęsy, a do tego przy okazji wzmacniamy ich kondycję.

Zanim jednak przejdziemy do nieco szczegółowszego omawiania sprawdzonych sposobów na szybką i skuteczną regenerację rzęs, przyjrzyjmy się najpierw co odpowiada za ich słaby stan. Zanim jednak przejdziemy do nieco szczegółowszego omawiania sprawdzonych sposobów na szybką i skuteczną regenerację rzęs, przyjrzyjmy się najpierw co odpowiada za ich słaby stan.
Za zły stan rzęs może odpowiadać ich niewłaściwa pielęgnacja. Niestety wiele kobiet nadal zapomina o dokładnym i prawidłowym demakijażu rzęs. Co ciekawe, problem nasilał się wraz z modą na ich przedłużanie. Pamiętajmy jednak, że oczyszczanie rzęs to nie tylko usuwanie resztek makijażu, ale też pyłków, kurzu, łoju i innych zanieczyszczeń. Brak właściwej higieny powoduje, że nasze rzęsy nie prezentują się zbyt okazale, a do tego mogą pojawić się problemy ze stanem zapalnym spojówek lub innymi chorobami oczu.

Jeśli chodzi o stan naszego organizmu to słabe rzęsy mogą być skutkiem poważnej choroby lub po prostu złej diety. O ile w pierwszym przypadku konieczna jest interwencja lekarza, o tyle w drugim możemy już zadziałać same. Koniecznie musimy pamiętać o tym, by spożywać produkty bogate w witaminy i minerały, bowiem ich brak odbija się właśnie na kondycji naszych rzęs, ale też włosów, paznokci czy skórze. Niekiedy dobrym rozwiązaniem jest dodatkowa suplementacja.

Jeśli dojdzie już do osłabienia naszych rzęs, nie panikujmy, bowiem są one w stanie regenerować się. Naturalny czas ich żywotności wynosi ok. 3–4 miesiące, po czym wypadają, a na ich miejsce wyrastają nowe. Zawsze oczywiście warto im nieco pomóc w szybszej i efektywniejszej reperacji. Jak to zrobić? Oto kilka niezawodnych sposobów.

Szybka i skuteczna regeneracja rzęs – sprawdzony sposób Szybka i skuteczna regeneracja rzęs – sprawdzony sposób
Na rynku pojawił się tusz do rzęs, który poza makijażem zapewnia również właściwą regenerację i odżywienie. Co więcej, chroni on przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Mówimy tu o mascarze z górnej półki, która zawiera w swoim składzie naturalne substancje, odpowiadające za kondycję naszych rzęs. Jest to doskonały sposób na wzmocnienie słabych włosków, ponieważ taki tusz do rzęs nosimy przez cały dzień, dzięki czemu składniki odżywcze działają na nie przez kilkanaście godzin dziennie.
Najlepszym tego typu produktem jest maskara z czynnikiem stymulującym wzrost rzęs LASHBOOST MASCARA INSTALASH. Jego aplikacja nie sprawia żadnych problemów, bowiem dwustronna szczoteczka posiada stopniowaną długość włosków, dzięki czemu kosmetyk rozprowadzany jest równomiernie, zatem nie skleja rzęs. Najlepszym tego typu produktem jest maskara z czynnikiem stymulującym wzrost rzęs LASHBOOST MASCARA INSTALASH. Jego aplikacja nie sprawia żadnych problemów, bowiem dwustronna szczoteczka posiada stopniowaną długość włosków, dzięki czemu kosmetyk rozprowadzany jest równomiernie, zatem nie skleja rzęs.
Dzięki temu tusz z serum regenerującym dociera do wszystkich, nawet najmniejszych, włosków, zwiększając ich objętość — od nasady aż po same końce i nie brudząc przy tym okolic oka. Produkt INSTALASH zawiera naturalny kompleks składników, dzięki którym nasze rzęsy są odpowiednio nawilżone i odżywione. Takie działanie sprawia, że włoski prezentują się w doskonałej formie, są gęstsze i dłuższe. Co więcej, zahamowany zostaje proces ich wypadania.

Tego typu kosmetyki funkcjonalne to doskonały sposób na połączenie codziennego makijażu z pielęgnacją. Oszczędzamy w ten sposób czas i pieniądze, ponieważ aplikujemy tylko jeden kosmetyk. A zyskujemy piękne i zdrowe rzęsy, który przyciągają spojrzenia innych.

Czym zmywać taki tusz do rzęs z odżywką na porost włosów? W tym celu jak najbardziej można sięgnąć po kosmetyki do demakijażu, których używamy na co dzień. Jednak najlepsze efekty daje kompleksowa pielęgnacja, czyli stosowanie INSTALASH razem z pianką do mycia twarzy i rzęs Lash&Face. Oba produkty w połączeniu pozwalają osiągnąć wymarzone efekty jeszcze szybciej.

 

 

 

 

Media