INSTALASH na Beautyworld Middle East - INSTALASH

INSTALASH na Beautyworld Middle East

INSTALASH
05 lipca 2021
Przedstawiciele firmy Varsovia INC Sp.z o. o. producenta kosmetyków funkcjonalnych marki INSTALASH wzięli udział w targach Beautyworld Middle East. Przedstawiciele firmy Varsovia INC Sp.z o. o. producenta kosmetyków funkcjonalnych marki INSTALASH wzięli udział w targach Beautyworld Middle East.
Targi odbyły się 5-7 Października 2021 w World Trade Center w Dubaju. Już po raz 25ty Dubaj gościł firmy z całego świata na największych targach Beauty. Wystawcy aż z 53 krajów, 17 pawilonów narodowych, 31 000 odwiedzających z 116 krajów świata dają tej imprezie targowej tytuł lidera w swojej kategorii.

Firma prezentowała swoją bestsellerową linię kosmetyków funkcjonalnych – tusz do rzęs z serum LashBOOST, piankę do demakijażu z odżywką Lash&Face oraz Suplement diety SkinBOOST.

Oferta cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem gości. Oferta cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem gości.
Szczególnym faworytem okazał się tusz LashBOOST. Odwiedzający zwracali uwagę zarówno na całościowe podejście do odżywiania włosów, skóry, rzęs i paznokci jak i na brak dających szybkie rezultaty ale kontrowersyjnych substancji jak bimatoprost. Filozofia marki od początku skupiona na promowaniu rozwiązań zdrowych i długofalowych ewidentnie procentowała w nowoczesnym, międzynarodowym środowisku targów w Dubaju.
– To były bardzo pracowite i udane 3 dni – mówi jeden z pracowników Varsovia INC – bardzo dużo owocnych spotkań i kontaktów na przyszłość. Zainteresowanie naszymi produktami też przerosło nasze oczekiwania.

Z walizkami pełnymi nowych wizytówek i sercami pełnymi nowych doświadczeń i motywacji, firma z Gdańska wróciła z Dubaju jeszcze bardziej gotowa na międzynarodowy sukces.

instalash dubai expo 2020 poland brand

Ostanie artykuły