Uroda i zdrowie: "Jak zregenerować zniszczone rzęsy?" - INSTALASH

Uroda i zdrowie: “Jak zregenerować zniszczone rzęsy?”

Zniszczone rzęsy to problem wielu kobiet – przyczyn ich osłabienia oraz nadmiernego wypadania może być wiele. Nierzadko winowajcą jest zabieg przedłużania. Nawet, jeśli został on wykonany w pełni profesjonalnie, to może stanowić znaczące obciążenie dla naturalnych rzęs. Nie można również nie wspomnieć o rozmaitych preparatach na szybki porost.

Często zdarza się tak, że przynoszą one pożądane efekty jedynie podczas stosowania. Po odstawieniu produktu włoski intensywnie wypadają, a ich stan pozostawia wiele do życzenia. Jeśli interesują Cię kosmetyki funkcjonalne, które poprawią kondycję twoich rzęs, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią artykułu.

 

<strong>Jak działają kosmetyki funkcjonalne INSTALASH?</strong> Jak działają kosmetyki funkcjonalne INSTALASH?
Regeneracja rzęs wcale nie musi być czasochłonna i męcząca. Niezwykle istotne jest to, aby wybrać odpowiednie produkty, które nie zaostrzą problemu. INSTALASH to marka ciesząca się ogromnym zainteresowaniem – nie bez powodu jest ona polecana nawet przez najbardziej wymagających kosmetologów. W skład serii odbudowującej wchodzi:
Pianka do mycia twarzy i rzęs Lash & Face<strong> Pianka do mycia twarzy i rzęs Lash & Face
 – stanowi źródło wielu drogocennych składników odżywczych, które doskonale wpływają zarówno na skórę, jak i rzęsy oraz brwi. Zapewniają one działanie odżywcze, wzmacniające oraz nawilżające. Opisywany kosmetyk należy wdrożyć do codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Posiada on delikatny skład, co zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień.

 

 

 

<strong> Mascara LASHBOOST</strong> Mascara LASHBOOST
Tusz do rzęs z odżywką na porost włosków, który posiada nowoczesną formułę. Produkt nie tylko wydłuża oraz pogrubia, ale również pielęgnuje. Intensyfikuje wzrost rzęs, a jednocześnie pozwala uzyskać trwałe rezultaty. Po zakończeniu stosowania kosmetyku nie obserwuje się nagłego spadku kondycji rzęs oraz ich nadmiernego wypadania.

 

<strong>Jak skutecznie odbudować rzęsy?</strong> Jak skutecznie odbudować rzęsy?
Regeneracja rzęs przy zastosowaniu kosmetyków INSTALASH zmniejsza ryzyko pogorszenia się ich stanu po zakończonej kuracji. Dla wielu kobiet zaletą jest fakt, że nie ma konieczności wykonywania dodatkowych zabiegów, które mogłyby zajmować dużą ilość czasu.
Stosowanie pianki myjącej do twarzy jest proste oraz przyjemne. Należy podkreślić, że nie tylko dostarcza ona związków odżywczych, ale również eliminuje zanieczyszczenia, które gromadzone są przez skórę.

Maskara z odżywką przydaje się podczas wykonywania codzienne make-upu. Stanowi połączenie kosmetyku pielęgnacyjnego oraz kolorowego. Trzeba wspomnieć, że tusz posiada dogodną formułę. Jego aplikacja przebiega sprawnie i niekłopotliwie. Nie trzeba martwić się o sklejone rzęsy lub osypujące się grudki.

 

Jak uzyskać długotrwały efekt? Jak uzyskać długotrwały efekt?
Najlepsza odżywka do rzęs nie może zawierać w swoim składzie związku o nazwie bimatoprost. To właśnie on powoduje nagłe osłabienie oraz wypadanie włosków po zakończeniu kuracji. Kosmetyki INSTALASH wyróżniają się naturalną i bezpieczną formułą (nie mają w składzie bimatoprostu).

Maskara stanowi regenerum do rzęs, które gwarantuje długotrwałe rezultaty. Można zaprzestać jej stosowania w dowolnym momencie. Ani tusz, ani pianka myjąca nie działają, jak klasyczne serum do rzęs. Dogłębnie nawilżają, wzmacniają oraz nadają objętości. Posiadają w swoim składzie betainę, która pogrubia oraz zwiększa poziom elastyczności. Wspomniane produkty redukują także podatność na uszkodzenia mechaniczne oraz negatywny wpływ czynników otoczenia.

 

 

Media