Lupa kosmetyczna "Instalash, MASCARA Z SERUM DO RZĘS"

Instalash, LASHBOOST MASCARA Z SERUM DO RZĘS

Każda z nas poszukuje kosmetyku, który jest jednocześnie odżywką do rzęs i serum na porost rzęs. W Instalash LASHBOOST MASCARA Z SERUM DO RZĘS znajdziesz to wszystko.

Mascara z czynnikiem stymulującym wzrost rzęs oraz poprawiającym ich długość i grubość stała się niezaprzeczalnym fenomenem dzięki silnej regeneracji rzęs, która ma miejsce podczas codziennej ich pielęgnacji. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych czynności i korzystać z niezdrowych specyfików, jak serum z syntetycznymi składnikami, bo mascara nie zawiera Bimatoprostu. Odżywka i serum do rzęs w jednym.

Mascara przyczynia się do:

  • bardziej aktywnych i żywotnych mieszków włosowych,
  • wzrostu rzęs,
  • utrzymywania rzęs w bardzo dobrej formie (działanie przeciwstarzeniowe),
  • zwiększenia gęstości, liczby i grubości włosów, nadając większą objętość rzęs,
  • redukcji wypadania rzęs.

 

Tusz stosuj codziennie. Odpowiednio dobrane składniki w naturalny sposób regenerują rzęsy, a Ty będziesz dbać o zdrowie swoich rzęs podczas codziennego makijażu. Najlepsze efekty osiągniesz podczas stosowania razem z pianką do mycia twarzy i rzęs Lash&Face, która nie tylko odżywi Twoją cerę ale również dodatkowo nawilży Twoje rzęsy sprawiając, że będą kompleksowo wypielęgnowane. Idealnie dobrana dwustronna szczoteczka posiada stopniowana długość włosków po obu stronach. Pozwala na dotarcie do każdej rzęsy, zwiększając jej objętość, od nasady aż po same końce, bez brudzenia okolic oka.

Media