Szampon do mycia rzęs, który działa jak odżywcze serum regeneracyjne! - INSTALASH

Szampon do mycia rzęs, który działa jak odżywcze serum regeneracyjne!

INSTALASH
19 marca 2021

Szukasz odpowiedniego szamponu do rzęs? To już nie tylko produkt oczyszczający.

Pianka do mycia rzęs Lash&Face oprócz oczyszczenia rzęs działa również jak odżywcze serum. Pianka dzięki odpowiednio dobranym składnikom aktywnym działa kompleksowo zarówno na cerę twarzy, jak i na nasze rzęsy oraz brwi.

KILKA KROKÓW PIELĘGNACYJNYCH W JEDNYM KOSMETYKU KILKA KROKÓW PIELĘGNACYJNYCH W JEDNYM KOSMETYKU
Nic dziwnego, że tak często znajdziecie ten produkt w salonach kosmetycznych, chodź można go kupić również do użytku domowego. Bo kto ma czas na kilka długich i nużących kroków pielęgnacyjnych gdy można ten sam efekt uzyskać jednym kosmetykiem?

Pianka do mycia łączy w sobie funkcje:

– pianki do mycia twarzy

– szamponu do rzęs naturalnych oraz przedłużanych

– odżywczego serum do twarzy, rzęs oraz brwi

DZIAŁANIE NA RZĘSY I BRWI DZIAŁANIE NA RZĘSY I BRWI
W piance zastosowano dużą ilość Betainy, która ma silne działanie nawilżające. Nawilżone rzęsy i brwi są zdrowsze i bardziej podatne na wzrost. Zmniejsza się ich naturalna skłonność do wypadania, dzięki czemu rzęs jest więcej i wyglądają na gęstsze.

Pianka idealnie sprawdzi się do:

– zniszczonych rzęs i brwi, które potrzebują regeneracji

– po zabiegach kosmetycznych np. po liftingu rzęs, po laminacji brwi aby dłużej utrzymać efekt zabiegu dzięki odpowiedniej dawce nawilżenia

– po zdjęciu rzęs przedłużanych

– oczyszczania rzęs przedłużanych

 

SZAMPON DO RZĘS PRZEDŁUŻANYCH ORAZ SZTUCZNYCH RZĘS SZAMPON DO RZĘS PRZEDŁUŻANYCH ORAZ SZTUCZNYCH RZĘS
Niezwykle kluczowe przy przedłużanych rzęsach jest dbanie o ich higienę i odpowiednie ich oczyszczanie. Pamiętaj, że pod sztucznymi rzęsami znajdują się Twoje naturalne, które również potrzebują pielęgnacji. Stosując piankę INSTALASH, Twoje rzęsy staną się odżywione oraz mocniejsze, dzięki czemu aplikacja rzęs będzie trwała dłużej, ponieważ sztuczne rzęski będą miały mocny fundament. Zdrowe rzęsy naturalne są podstawą do trwałej aplikacji u kosmetyczki!

Nie tylko rzęsy przedłużane, ale również sztuczne (klejone na pasku) czy rzęsy magnetyczne potrzebują odpowiedniego oczyszczenia. Pianka do czyszczenia rzęs odpowiednio ochroni rzęski przed niechcianymi chorobami i pasożytami.

DZIAŁANIE NA CERĘ DZIAŁANIE NA CERĘ
Pianka Lash&Face to kompleksowe rozwiązanie, które zastąpi inne preparaty do mycia twarzy.

Nadaje się do każdego typu cery, a szczególnie do cery:

– suchej, potrzebującej nawilżenia i blasku

– szarej, zmęczonej, dojrzałej

– z niedoskonałościami

– cery zaczerwienionej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień

– z rozszerzonymi naczynkami

Jak na cerę działają poszczególne składniki pianki?

Francuska Woda Termalna – Earth Marine Water – dostarcza cerze minerałów (minerały to podstawowe składniki budulcowe skóry) sprawiając, że cera jest bardziej promienna i odświeżona. Cera, której te składniki nie są stale dostarczane, staje się szara i zmęczona.

Actibiome – przywraca równowagę skórze twarzy, zachwianą przez wiele czynników środowiskowych oraz intensywny tryb życia. Stres czy ekspozycja na promieniowanie UV powoduje zachwianie poziomu pH skóry, a w konsekwencji zaburzenia skórne czy zaczerwienienie. Actribione odwraca te negatywne skutki zmniejszając zaczerwienia, niedoskonałości oraz nadboduwując mikrobiotę skóry, której zachwianie jest częstą przyczyną w procesach zapalnych skóry.

Betaina – doskonała do suchej cery, silnie nawilża. Pozostawia uczucie jedwabistości i miękkości skóry porównywalne z najlepszymi silikonami. Zwiększa elastyczność skóry poprzez stabilizację nawilżenia. Poprawia reakcję skóry na drażniące działanie detergentów, buforuje substancje o niskim pH, łagodzi wrażliwą skórę. Stosuje się ją między innymi do łagodzenia podrażnień na skórze, np. po peelingach chemicznych.

Phytofoam – bogaty w saponiny – delikatnie myje, wygładza, działa antybakteryjnie, nawilża, odżywia, uelastycznia.

OGÓLNA OCENA PRODUKTU OGÓLNA OCENA PRODUKTU
Jak wynika z badań aplikacyjnych już po 1 tygodniu stosowania, probanci zaobserwowali ogólną poprawę zdrowia i piękna swojej cery! To zasługa dodania składników aktywnych naprawdę w imponującej ilości – nie po to, aby tylko figurowały w składzie, ale aby faktycznie działały cuda.

Zamiast kupować kilka produktów w większej cenie, można zakupić jeden, który nie zabiera miejsca na półce, pieniędzy i czasu na aplikację. Czyż nie cudownie jest dbać o rzęsy oraz brwi podczas codziennej pielęgnacji?

Psst. Pianka naprawdę cudownie pachnie.

Ostanie artykuły