POMAGAJ Z NAMI - INSTALASH

INSTALASH jest ODPOWIEDZIALNA, podobnie jak wszyscy ludzie, którzy ją tworzą.

Bierzemy odpowiedzialność nie tylko za produkty, które tworzymy, czy zadowolenie naszych Klientek i Klientów. Pamiętamy o naszej odpowiedzialności za środowisko czy społeczność w jakiej funkcjonujemy.

Zdajemy sobie sprawę, że nawet najmniejsza pomoc i zaangażowanie w dobrej sprawie się liczy. Ciebie także zachęcamy do jak najczęstszego angażowania się w działalność charytatywną. Twoja pomoc ma ogromne znaczenie!

Co robimy?

EKOLOGIA

Zamówienia pakujemy w kartony z recyklingu, wypełniamy tylko przyjaznymi środowisku naturalnymi wiórkami (ścinki, które powstają jako pozostałości po produkcji w dużych firmach produkujących np. meble). Całość zaklejamy taśmą papierową. Nasze ulotki i wizytówki są wydrukowane na papierze z recyclingu, który tak nam się zresztą spodobał, że używamy go do wszelkich dokumentów. Opakowania naszych produktów dostosowujemy tak, aby były przyjazne dla środowiska i możliwie w największym stopniu biodegradowalne.

Prowadzimy kampanie społeczne promujące dbałość o środowisko naturalne.

KOSMETYKI PRZYJAZNE ZWIERZĘTOM

Na opakowaniach naszych produktów dumnie piszemy „Tested on us, not on animals” (tł. „Testowane na nas, nie na zwierzętach”). Przy produkcji naszych kosmetyków nie cierpią żadne zwierzątka. Co więcej, prowadzimy kampanie społeczne szerzące pomoc najmniejszym i bezbronnym.

POTRZEBUJĄCY & PROFILAKTYKA

Zdrowy Blask nie istnieje bez troski o zdrowie!

Kierując się hasłem naszej marki regularnie przekazujemy darowizny na rzecz organizacji pozarządowych oraz organizujemy akcje charytatywne.

Wspieramy międzynarodowe wydarzenia profilaktyczne RACE FOR THE CURE, przekazujemy darmowe produkty organizacjom charytatywnym, a także organizujemy pokazy makijażowo-pielęgnacyjne dla kobiet, gdzie omawiamy sposoby na regenerację i makijaż rzęs oraz brwi podczas chemioterapii.

Dzielimy się tym, co jako INSTALASH umiemy najlepiej, poznajemy cudowne i silne kobiety! Korzystając z chwili waszej uwagi, przypominamy wszystkim kobietom o profilaktycznych badaniach – zrób sobie prezent i upewnij się, że z Twoim zdrowiem wszystko w porządku 💖

OSOBY STARSZE I NIEPEŁNOSPRAWNI

Pracujemy nad dostosowaniem opakowań naszych produktów do potrzeb osób o ograniczonych zdolnościach manualnych, w tym starszych i niepełnosprawnych.
Wprowadziliśmy na naszej stronie internetowej usprawnienia dla osób niedowidzących (wersja kontrastowa) oraz dostosowaliśmy ją zgodnie z ideą dostępności (certyfikat „Serwis bez barier”).

PATRIOTYZM GOSPODARCZY

Promujemy Polskę i produkty pochodzące z naszego kraju na arenie międzynarodowej. Na naszych produktach wykorzystujemy hasło „Proudly made in Poland” oraz wykorzystujemy znak „Marka Polskiej Gospodarki”( Marka Polskiej Gospodarki – Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii – Portal Gov.pl (www.gov.pl).